FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Firmanın faaliyetlerini yürütebilmelerinin en önemli şartı, belirli bir araç ya da ekipmana sahip olmalarıdır. Operasyonel Filo Kiralama Sistemi, bu konuda sizlere etkili bir çözüm sunmaktadır.


Operasyonel Filo Kiralama Sistemi, araçların zamanında ve ilgili adreslere teslimatı, kaza yönetimi, bakım-onarım hizmeti, lastik takip ve değişim birimi, 24 saat kesintisiz asistans destek hizmeti ve kullanıcı performansına yönelik düzenli ve şirketlerle özel raporlamalar gibi geniş bir yelpazede yer alan hizmetleri içerir.


Sizlere Özel Çözümler Sağlar…
İşletme yapınızı göz önüne alarak size en uygun seçenekleri sunarız.


Finansal Fayda Avantajı Sağlar…
Şirketinizden sermaye çıkışı olmaz. Satın alma bedeli veya belirli bir sermaye ayırmanıza gerek yoktur. Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi farklı kaynaklarda işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.


Vergi Avantajı Sağlar…
Operasyonel Filo Kiralama ile yatırımınızı giderleştirebilirsiniz. Her ay düzenlenen aylık kira faturalarının direkt gider yazılabilmesi şirketinize vergi avantajı sağlar. Kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay firmanızın ödeyeceği KDV’den mahsup edilerek vergi avantajı yaratır.


Bakım – Onarım Masraflarında Avantaj Sağlar…
Araçlara ait periyodik bakım onarım masraflarını ücretsiz gerçekleştirilir. Arıza halleri, bakım-onarım konuları ve sorunları ile ilgilenmez, yurt çapındaki anlaşmalı servislerimiz sayesinde her zaman öncelikli olarak hizmet alır, hem siz hem de şirketinizdeki araç kullanıcılarının rahat etmelerinin avantajını yaşarsınız.


Lastik Değişimi Masraflarında Avantaj Sağlar…
Araçların lastikleri her 50.000- kilometrede bir yenilenir, talep edildiğinde kar lastiği de temin edilir.


Kasko ve Trafik Sigortası Avantajı Sağlar…
Araçların Zorunlu Trafik Sigortaları ve Kaskoları tarafımızca takip edilir ve yapılır. Kiraladığınız tüm araçlar kaskoludur.


OGS ve HGS Takip Sistemlerinde Avantaj Sağlar…
Cihazların temini, bakiye yüklemesi, arıza / yenileme işlemleri ekibimiz tarafından yapılır.


Motorlu Taşıtlar Vergisi Avantajı Sağlar…
Ocak ve Temmuz dönemlerindeki motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri, ekibimiz tarafından takip edilir. Bu işlemler için kaynak ve zaman ayırmak zorunda kalmazsınız.


İşletmenize Zaman, Personel ve Nakit Avantajları Sağlar…
Araçlara ait Tescil, Motorlu Taşıtlar Vergileri, Egsoz Pulları, Muayeneler, Periyodik Bakım ve Onarımlar, Parça Masrafları, Lastik Değişimleri ve Zincir, OGS/HGS/TTS vs. gibi öngörülmesi güç ve mevsimsellik arz eden giderleriniz olmaz. Bu filoyu yönetecek ve bu işlemleri takvimsel olarak takip edecek teknik personele gereksinim duymazsınız.


Kaza Yönetimi ve İkame Araç Avantajı Sağlar…
Filo Kiralamalarda, Trafik Kaza Tespit Tutanağı alındıktan hemen sonra, yeni bir araç tahsis edilir. İkame araçlarla çalışanlarınız ve siz araçsız kalmaz, ticari faaliyetlerinizi planladığınız gibi sürdürmeye devam edersiniz.


Acil Çözüm ve Asistans Hizmet Avantajı Sağlar…
7/24 yol yardımı da dahil, araçlar hakkında her türlü detay bilgiye ulaşılabilecek Asistans Hizmet desteği sağlar.


Aylık Sabit Ödeme Güvencesi Sağlar…
Ödemelerinizi taksit taksit kullandıkça yaparsınız. İleride meydana gelebilecek kötü sürprizlerle veya beklenmedik giderlerle karşılaşmaz, ödemelerinizi aylık olarak sabitleyebilir ve bütçenizi bu ödeme planına göre yapabilirsiniz.


Geniş Araç Yelpazesi, Esneklik ve Uzlaşma Kolaylığı Avantajı Sağlar…
Araçlarınızın eskidiği düşündüğünüzde sözleşmenizi yeniler, yeni araçlar alırsınız. Bu, firmanıza etkin masraf kontrolü yapma ve potansiyel gelişmeleri anında değerlendirme avantajı sağlar.

Bize Hızlı Ulaşın

+90