FİLO KİRALAMA SONRASI HİZMETLER

Beklentilerinizin Gerçeğe Dönüştüğü Yer…

Operasyonel Filo Kiralama, müşterilerine filo yönetimi hizmeti sunmaktadır. Hizmet, kiralanan araçlar teslim edildiği anda başlar ve araçların geri teslim alınmalarına kadar devam eder. Konusunda eğitimli ve uzman personelimiz , anlaşmalı bulunduğumuz yurt çapında yaygın Yetkili Servis Ağı, İdari ve Operasyonel Teknik Ekibi, Acil Müdahale Sistemleri, Tedarikçi ve Taşeronları ile 7/24 hizmetinizdedir.


Hasar ve Risk Yönetimi
Hasar bölümü, kaza anında ilk olarak müşterilerinin güvenliğini sağlamaya yönelik çalışır. Hasar sonrası, resmi evrak işleri, sigorta ve expertiz işlemleri ile araçlarınızın onarım süreçlerinde size hızlı hareket etme olanağı sağlar.


Bakım-Onarım ve Bilgilendirme
Kullanılan araçların zaman içerisinde sorun yaratmamasının en önemli şartı, marka modele bağlı olarak üretici firmaların belirlediği kilometrelerde rutin bakım-onarımlarının yapılmasıdır. Bakım-Onarım Departmanı bu sürecin takibi, sağlıklı ve hızlı işleyişi için çalışır.


Operasyon
Araçların sıfır olarak teslimatının müşterilere sorunsuz olarak yapılmasıyla beraber başlayan ve kira süresi bitiminde teslim alınmasına kadar geçen süredeki tüm işlemlerin hızlı ve güvenilir bir biçimde takibi için çalışır.


Müşteri ilişkileri ve Asistans Hizmet
7/24 saat müşterilerinize güvenli ve hızlı hizmet vermek için çalışır.


Ölçülebilen Risklerin Belirlenmesi ve Ürün Yapılandırması, Danışmanlık Hizmetleri ve Müşteri Eğitimi
Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. Bizim işimiz uzun vadeli dostluklar oluşturmak üzerine kuruludur. Bizler, sizler için uygun filo seçeneklerini tasarlar, şirketinizi analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirleriz. Ardından süratle, size en uygun çözüm paketini sunarız. Farklı sektörlerden ve farklı firmalardan edindiğimiz yıllara dayanan tecrübeyi sizlerle paylaşır, size en uygun seçenekleri sunarız. Bununla birlikte, firmanızın gerekli duyduğu anlarda ya da ileride gerçekleşebilecek olağanüstü durumlarda şirketimizin teknik personelinden Filo Kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza uygun destek alabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bize Hızlı Ulaşın

+90