FİLOZONE DTS Filozone DTS Nedir

DTS ( Doğrudan Tahsilat Sistemi ) Nedir?


Filozone Filo Doğrudan Tahsilat Sistemi (DTS)
Hizmet Faturalarının anlaşmalı bankalar tarafından, müşterilerimizin hesaplarından otomatik olarak zamanında tahsil edilmesini sağlayan sistemdir.


DTS Nasıl Çalışır?
DTS müşterimiz olduğunuzda rutin fatura tanzimi yapılmaya ve tarafınıza iletilmeye devam edilir. Tarafınıza kesilen fatura bilgileri, elektronik ortamda banka ile paylaşılır. Banka tarafından, gerektiğinde kullanılmak üzere sizin için limit tahsis edilir. Ödeme vadeniz geldiğinde ilgili bankadaki kendi hesabınıza fatura tutarı kadar meblağı yatırarak ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Vadesi geldiğinde kendi hesabınıza ödemeyi yatırmadığınız takdirde Banka, size tanımlanmış olan kredi limiti dahilinde fatura borcunuzu kapatır ve sizi uygun koşullarda kredilendirir.


Avantajları Nelerdir ?
Operasyonel Kolaylık…
Teminat Oluşumu…
Kısa Vadeli Finansman İmkanı…
Havale Masraflarından Tasarruf…
Gecikme Bedeli ve Faizden Tasarruf…
Nakit Akışı…
Zamanında Ödemeyle Tasarruf…


Nasıl Başvurulur?
Filozone Filo Kiralama şirketinin anlaşmış olduğu bankalara; Vergi dairesinden onaylı son üç yıla ait Bilanço ve Gelir Tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Güncel İmza Sirküleri, Vergi Levhası, Faaliyet Belgesi, Son döneme ait mizan ile birlikte başvurulur.


DTS Başvurusu Yapmak İçin…
Şirketimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizdeki başvuru formunu doldurarak şirket yetkililerimizin sizi arayarak bilgi vermesini sağlayabilirsiniz.

01.01.2015 tarihinden itibaren Filozone ile yapılacak olan tüm oto kiralama sözleşmelerinde DTS üyeliği şartı aranacaktır. DTS üyesi olmayı reddeden müşterilerimiz ile çalışamayacağımızı üzülerek bildiririz.

01.01.2015 öncesi yapılan ve DTS üyeliği içermeyen sözleşmelerimiz aynen devam edecektir. Fakat sözleşmelerinize DTS üyeliği eklemek isterseniz, müşteri temsilciniz ile irtibata geçebilir veya sitemizdeki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Bize Hızlı Ulaşın

+90