SIKÇA SORULAN SORULAR
Bireysel kiralama işlemlerinde kredi kartı ön provizyon uygulamamız bulunmaktadır. Alınan provizyon 15 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Araç gruplarına göre değişiklik gösteren bloke bilgilerimiz kiralamanız esnasında belirtilmektedir. Kurumsal üyelerimiz kredi kartı provizyon uygulaması dışındadır..
Size verilen ve özel indirimlerden yararlanmanızı sağlayan bir ayrıcalık kodudur.
www.filozone.com.tr internet sitemizden gerekli bilgileri girerek ''teklif al'' bölümünü tuşladığınızda talebiniz tarafımıza iletilecektir. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede mail adresinize dönüş yapacaktır.
Kurumsal fiyat listemiz, portföyümüze dahil olan kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir. Araçlarımızda km. sınırı bulunmamaktadır. Mini hasar sigortası ile 500 TL.ye kadar hasarlarda beyan ile işlem yapılmaktadır. Araçlarımız kaskoludur, genel kasko uygulamaları geçerlidir. Daha detaylı bilgi için kiralama sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.
Türkiye'de ilk kez Filozone tarafından uygulanan, portföy müşterilerimize operasyon ve maliyet avantajlarını birarada sunan, sadece bir mail ile Türkiye çapındaki kiralamalarını gerçekleştirmelerini sağlayan, araştırma-tahsis-ödeme süreçlerindeki zaman kaybını minimuma indiren, kurumsal araç kiralama sistemidir.

Bize Hızlı Ulaşın

+90